Turneu Veror i Volejbollit
Volejboll në Plazh - Go&Fun Green Energy Drink

Turneu i Kampionatit Veror të Volejbollit ‘Kupa Rilastil’, është një turne që zhvillohet në plazhet më të famshme të Italisë, për rreth një muaj sport dhe argëtim, duke prezantuar kampionet e volejbollit të femrave nga Kategoria e Parë.
Go&Fun do të jetë pija e vetme energjike në këtë event dhe do të shpërndahet nga nxitëset e bukura gjatë pushimeve.
Lojra dhe argëtime me shpërndarjen e aksesorëve dhe promocioneve pafund të konkursit të madh “Fito MotoGP të Valencias”.
Edhe një herë, Go&Fun renditet krah për krah me emrat e sponsorve të evenimentit: TIM, Nestlè, Rilasil.
Shumë emocion në fushat e lojës, por gjithashtu edhe argëtim dhe atmosferë unike që do të përfshijë dhe audiencën.

Një festë shëtitëse për të gjithë sipas stilit Go&Fun: një valë e paparë entuziazmi dhe pasioni.

FOTO
SHIKO GALERINË E PLOTË
FOTOT MË TË MIRA :