Rally Legend

Go&Fun merr pjesë në edicionin e 10-të të Rally Legend, një nga ngjarjet më të veçanta kushtuar totalisht makinave të të gjitha kohërave, e cila është bërë ndër vite një nga ngjarjet më të shikuara për fansat e këtij sporti. Një shfaqje që zgjat katër ditë, mbushur me adrenalinë dhe aktiviteteve spektakolare.

FOTO
SHIKO GALERINË E PLOTË
FOTOT MË TË MIRA :